Harika Balon Patlatma Oyunu Oyna – Klasik ve Bedava!

Balon Patlatma oyunu, pratik olarak kendi türünü oluşturan klasik bir arcade bulmaca oyunudur: orijinalin piyasaya sürülmesinden bu yana birçok klon ve varyasyon yaratılmıştır. Amaç, ekranın altına yakın bir yerde bulunan silahı yukarıdan aşağıya inen çeşitli renkteki baloncuklara vurmaktır. Aynı renkte en az üç balondan oluşan bir oluşum oluşturmayı başarırsanız, hemen patlayacaklar, puanınıza bazı noktalar ekleyecek ve ekranda biraz boşluk bırakacaklar.

Tıpkı herhangi bir balon patlatma oyununda olduğu gibi, bu da teorik olarak sonsuza kadar sürebilir: baloncuklar dibe ulaşmadığı sürece, ateş etmeye ve daha fazla puan almaya devam edebilirsiniz. Ne yazık ki, birkaç çekimden sonra, tüm kümeyi tabana yaklaştıran üst kısımda yeni kabarcıklar görünecektir. Uzun vadede belirli bir hareketin olayları nasıl etkileyeceğini düşünerek çekimlerinizi dikkatlice planlamalısınız. Örneğin, iki çift eşleşen baloncuğun birleştirilmesi, üçlü bir grup oluşturmaktan daha iyi sonuçlar olarak değerlendirilebilir. Yalnızca temizlemek üzere olduğunuzlara bağlı başka kabarcıklar varsa, bunlar da temellerini kaybettikten sonra otomatik olarak düşecekler – bunu kendi yararınıza kullanın.

Balon Patlatma Oyunu Oyna

Balon patlatma oyununun çevrimiçi sürümünün tarayıcı sekmelerinizden birinde çalıştırılması, ara sıra mola vermeyi, bir şeyler izlemeyi veya dinlemeyi gerektiren bazı işler yapıyorsanız özellikle çok kullanışlı olacaktır. Yaptığınız her şeyden hızlı bir şekilde dikkatinizi dağıtmaya ihtiyacınız olduğunu hissettiğinizde oyuna geçin, birkaç balon patlatın ve işinize geri dönün.

Sezgisel kontroller, hızlı animasyonlar ve çekici görseller, balon patlatma oyununun sanki yıllardır yapıyormuşsunuz gibi en başından sorunsuz bir şekilde oynamasını sağlar. Uzun süre oynanabilen renk eşleştirme oyunlarını seviyorsanız, bunu deneyin ve ekranınızı dolmadan önce kaç tane baloncuk patlatabileceğinizi görün.

Oyunu oynamak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Balon Patlatma Oyunu Oyna“>

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.