İnternet’ten Sohbet ile Kız Arkadaş Edinmek için Harika İpuçları

Arkadaşlık veya belki daha fazlası için internet üzerinden bir kadınla arkadaşlık kurmak mı istiyorsunuz? Bu ipuçları, cep sohbet yaparken bunu başarılı bir şekilde yapmanıza yardımcı olmak için burada.

Anahtar Profilde

tamsohbet – Erkeklerin güzel bir fotoğraf gördüklerinde verdikleri tipik yanıt, ilk fırsatta gelen kutusuna yönelmektir. Elbette, yaşı ve konumu gibi bilgilerin yanı sıra fiziksel durumu hakkında daha fazla bilgi veren diğer ayrıntıları da hızla tarayacaklar. Ancak erkekler herkesten önce bir izlenim bırakmak için çoook acele ettikleri için, en önemli yere, yani profiline bakmayı unuturlar. Orijinal bir yanıt bulmanıza yardımcı olacak bilgileri kullanıcının profilinde bulacaksınız. Ve onun hakkında ne kadar çok okursanız, olumlu yanıt alma olasılığınız o kadar artar. Çünkü bilgi herşeydir.

Kendini Küçük Düşürmekten Kaçın

Birinin kendine acımasından daha az çekici bir şey yoktur. Evet, kadınlar hassas tarafları olan erkeklerden hoşlanır, ancak güven onları daha çok olumyu yönde eder. Şimdi, çevrimiçi bir konuşma sırasında tam olarak nasıl kendinden emin konuşuyorsun? Umutsuz ve acıklı göründüğünüz ifadelerden kaçınarak başlamak istersiniz. Aynı zamanda, kendi borunuzu çalmak istemezsiniz. Sadece dürüst olmanız, kendinizden emin olmanız ve onun fikirlerine saygı duymanız önerilir. Bu üç unsurla, sohbetinizi gece boyunca devam ettirebilirsiniz.

Ve güvenin, konuştuğunuz insanlara göstermenin doğal bir yolu olduğunu unutmayın. Onunla her konuştuğunuzda bunu duyurmanız için bir neden yok çünkü o zaman tam tersini kanıtlıyor. Bunun yerine, kadınlar bir erkeğin rahat, dürüst ve kendisi olmasını istediğinde çok uğraştığınızı kanıtlayacaktır.

Orijinal Olmak İçin Çaba Gösterin

Kadınlara çevrimiçi bir buluşma platformu aracılığıyla yaklaşmak, gerçek hayatta yapmaktan çok farklı değildir. Tek fark, birkaç erkeğin takdir ettiği gibi, halkın önünde vurulmanız gerekmemesidir. Bu, yaklaşımınıza daha fazla güvenebileceğiniz anlamına gelir. Ve bu güven bozulmadan, girişi diğerlerine kıyasla benzersiz kılmaya çalışmalısınız. Tüm sevimsiz cümleleri kullanmayı unutun ve iyi akan sıradan bir sohbet başlatmaya odaklanın.

Göründüğünden Daha Derine Kazın

Bir başka iyi ipucu, ona iltifat etmek istediğinizde, görünüşünün ötesini araştırmaktır. Örneğin, ona komik şakalar yaptığını veya müzik zevkini beğendiğinizi söyleyin. Çünkü o bir bebekse, görünüşüyle ​​ilgili iltifatlara alışkın olduğundan daha fazla. Daha çok fark eden adam olmak istiyorsun. Öyleyse, ilk iltifatınızı biraz daha kişisel ve etkileyici yapın. Hayattaki başarıları ve şu anda belirlediği hedefler gibi ilham almak için bakabileceğiniz pek çok şey var. Aynada göründüğünden daha fazlasını temsil ettiğini bilmek istiyor. Bunu onun için güçlendirebilir misin?

Kullanabileceğiniz en orijinal yaklaşımlardan biri, beklemediği şeylere odaklanmaktır. En küçük ayrıntı olabilir, önemli değil.

Şansını Zorlama

Dikkat çekmek için yalvarmak, çekici olmayan özelliklerin listesinin başında gelir. Ve ilgilendiğinizi göstermek yanlış bir şey olmasa da, bir takipçi olarak görünmek istemezsiniz. Başka bir deyişle, yaklaşımınızda sabırlı olun. Buzun erimesi ve dengede kalması için biraz zaman verin. Şu anda düşündüğünüz her şeyi ona anlatmak isteseniz bile başınızı dik tutun. Yapmak isteyeceğiniz son şey, özellikle ondan gerçekten hoşlanıyorsanız, potansiyel randevunuzu alt etmek. İzmirli kadınlar ile tanışıp arkadaşlık etmek için izmir sohbet sitesini kullanabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir