Macera Ormanı Gizemli Yabancı Pdf indir


Macera Ormanı Gizemli Yabancı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Macera Ormanı Gizemli Yabancı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Melike Melis tarafından kaleme alınan Macera Ormanı Gizemli Yabancı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Macera Ormanı Gizemli Yabancı kitabını 9786052125274 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Macera Ormanı Gizemli Yabancı pdf oku indir.

Macera Ormanı Gizemli Yabancı pdf indir

Ormanda iki farklı hayat yaşanıyordu, biri gece diğeri gündüz. Ormanın bilge baykuşu bu düzeni korumak için her gece ve gündüz ormanı dolaşmak ve olaylara müdahale etmek ile görevliydi. Bir gün hiç beklenmedik bir hadise oldu ve ormanda nereden geldiği bilinmeyen bir yabancı misafir oldu. Bu yabancı misafir sahibi tarafından ormana terk edilen bir köpekti. Ormanda yaşayanlar bu misafirin varlığından rahatsız olup onun geldiğini bilge baykuşa ilettiler. bilge baykuş bu köpek ile tanışınca korkulacak bir şey olmadığını anladı ve hatta bu köpeğin haline üzülüp ona yardımcı olmaya karar verdi. Kısa sürede bütün orman halkı bu köpek ile dost oldu ve orman yaşamına uyum sağlayabilmesi için herkes ona yardım etmeye başladı. Bir süre sonra yaşlı köpek ormanda enteresan hadiselerin yaşanmaya başladığını fark etti. Bu hadiselerin mistik güçler ile bağlantıları vardı. Orman büyülüydü ve orada yaşayanlardan yalnızca birkaçı bunun farkındaydı.
“Bu hikaye dikkat testi içermektedir, hikaye içinde yalnızca bir kez kullanılmış iki kelime bulunmaktadır. Bu sözcükler şifre olup bir sonraki maceranın ismini oluşturmaktadır. Şifreyi çözüp bizlere [email protected], facebook; melikemelis, ınstagram; melikemelis_official adreslerinden bizlere ulaştırmanız halinde bir sonraki maceramızı imzalı olarak kazanma şansına sahip olabilirsiniz.”

Macera Ormanı Gizemli Yabancı kitap özeti

Macera Ormanı Gizemli Yabancı pdf oku

Macera Ormanı Gizemli Yabancı Pdf indir

Diğer Yazılar

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.