Monster Hunter World Yarı Translate TÜRKÇE Yama

Monster hunter world türkçe yama oyun pcye geldikten bir süre sonra sizlerin kullanımına sunuldu. Monster hunter world türkçe olmadan pek keyif alabileceğiniz bir oyun değildir. Çünkü pek çok diyalog ve yazı bulunmaktadır. Eğer İngilizceniz iyi bir seviyede değilse bunları anlamanız zor olacaktır.

Monster Hunter World Türkçe Yama Kurulumu

Kurulum çok basittir. Setup dosyası zaten tüm kurulumu otomatik olarak yapacaktır. Setup dosyasını çalıştırıp kurulumu tamamladıktan sonra masaüstüne gelen kısayola basın. Kısa bir bekleme süresinden sonra monster hunter world türkçe olacaktır. Ardından oyuna giriş yapınız. iyi oyunlar.

Monster Hunter World Türkçe Oyun İncelemesi

PS4 ve Xbox One ile piyasaya sürüldükten yedi ay sonra Monster Hunter, nihayet PC’ye de yayınlandı. Sevindirici olan ise, bilgisayar sürümü de konsol sürümü kadar iyi. PC’de Monster Hunter World oynamak gerçekten de insanı heyecanlandırmaktadır..

Monster Hunter World Yarı Translate TÜRKÇE Yama indir

Monster Hunter World Yarı Translate TÜRKÇE Yama indirme linki hazırlanmaktadır..

ilgili Aramalar: Monster Hunter World Türkçe Yama, Monster Hunter World Türkçe Yama 2020, QMPlay2 türkçe yama, Monster Hunter World Türkçe Yama steam, Monster Hunter World ps4 Türkçe Yama, Reporter 2 türkçe yama, Monster Hunter World Türkçe Yama Hatası, Monster Hunter World Online mi

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir