Category Archives: Türkçe Oyun Yamaları

Sherlock Holmes The Awakened Remastered Türkçe Yama

Sherlock Holmes The Awakened Remastered Türkçe Yama indir, Bu inceleme ilk kez yayınlandığından beri, oyun, geliştirilmiş grafik efektleri ve güncellenmiş bir yardım sistemi ile birlikte üçüncü şahıs, nokta ve tıklama kontrolü seçeneği sunan bir “Remastered Edition” olarak yeniden yayınlandı. Bu inceleme orijinal sürüme dayanmaktadır. Sadece gerçekleşmesi gereken bazı şeyler var. Bir düzine Sherlock Holmes macera… Read More »

Cities Skylines Türkçe Yama

Cities Skylines Türkçe Yama indir, klasik şehir simülasyonuna modern bir yaklaşım oyunudur. Oyun, şehir kurma deneyiminin bazı köklü tropiklerini genişletirken, gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını gerçekleştirmek için yeni oyun öğeleri sunuyor. Cities Skylines Ekran Görüntüleri Cities Skylines Türkçe Yama İndir YAMA İNDİR yama kurulum: Oyunun kurulu olduğu klasöre önce Files ardından… Read More »

Rayman Legends Türkçe Yama

Rayman Legends Türkçe Yama indir, PS4 sürümünde çeşitli farklılıklar ve yeni özellikler var. Bu versiyonda oyunun dokuları daha sıkıştırılmıştır, böylece oyunun grafiklerinin öncekinden daha net ve daha ayrıntılı olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca, bir seviyeye girdiğinizde veya çıktığınızda yükleme süresinin olmadığını göreceksiniz, bu da navigasyonu daha da hızlı ve daha eğlenceli hale getirir. Ubisoft ayrıca PS4’e yeni… Read More »

Middle-Earth Shadow of War Türkçe Yama

Middle Earth Shadow of War Türkçe Yama indir, Mordor’un Gölgesi gibi, Orta Dünya: Savaşın Gölgesi. Batman’ın dövüşüyle açık dünya aksiyon oyunlarından çok daha fazlası. Şaşırtıcı Nemesis sistemi, düşmanla hemen hemen her karşılaşmayı unutulmaz bir savaş haline getiriyor ve yeni kale kuşatmaları, asenkronize çok oyunculu dünyada kılıcını çek ve savaşa hazırlan. Middle Earth Shadow of War… Read More »

GTA 5 %100 Türkçe Yama

GTA 5 %100 Türkçe Yama indir, Çete şiddeti, çıplaklık, aşırı kaba dil ve uyuşturucu ve alkol kötüye kullanımı ile dolu M dereceli bir aksiyon oyunu olduğunu bilmeniz gerekiyor. Sertleşmiş suçlular olarak oynayan oyuncular, sadece diğer gangsterleri değil, aynı zamanda işkence içeren özellikle rahatsız edici bir manzara da dahil olmak üzere önceden hazırlanmış suçları yürütürken hem… Read More »

Nier Automata %100 Türkçe Yama

Nier Automata %100 Türkçe Yama indir, Bir Transformer ile yumruklaşma ticareti yaptıktan sonra, şeytani palyaçolar tarafından kontrol edilen bir kurşun püskürtme tankının etrafında dolaşıp, katil robotlardan yolumu açmak için bir geyik kullandıktan sonra, Nier: Automata gibi çok az oyun olduğunu söylemek güvenlidir. Nier Automata Ekran Görüntüleri Nier Automata Türkçe Yama indir YAMA İNDİR

Far Cry New Dawn %100 Türkçe Yama

Far Cry New Dawn türkçe yama indir, Far Cry 5 harika bir oyundu – ve bu beni hayal kırıklığına uğrattı. Ubisoft’un Montana tabanlı aksiyon oyunu, uzun süredir devam eden serilerde bazı temel değişiklikler yaptı ve bu deneyimi gerçekten açık hissettiren akıllı bir yapıya sahip. Ne yaparsanız yapın, bazı uyuşturucu kült üyelerini öldürmek ya da vahşi… Read More »

We Happy Few Türkçe Yama %100

We Happy Few Türkçe Yama %100 indir, İngilizler biraz sıkıcı bir oyun yaratıyor. Belli bir yaştaki İngiliz bir kişi için, We Happy Few oynamak kendi hastalığınızı kaşıklamak gibidir. Bunu tamamen övgü olarak görüyorum. Daha spesifik olmak gerekirse, King Arthur tarafından kusulan ve yüzyıllar boyunca Windsor Sarayı’nda bir vazoda saklanan, Winston Churchill tarafından çiğnenmiş, Beatles ve… Read More »

Metal Gear Solid 5 Türkçe Yama

Metal Gear Solid 5 Türkçe Yama indir, Her şeyi çok dikkatli planlamıştım. Hala beni arayan çok fazla gardiyan vardı ve gün doğumu yaklaşırken, omuzlarımda yaralı bir mahkumla en yakın güvenli iniş bölgesine çıkma şansım yoktu. Ama yapmam gerekmiyordu. Gece boyunca bu karakolun radyo iletişim ekipmanına, uçaksavar bataryasına ve en önemlisi AA radarına C4 ekledim. Böylece… Read More »

Final Fantasy XV %100 Türkçe Yama

Final Fantasy XV %100 Türkçe Yama indir, final fantasy xv, hayranları ve ilk kez oynayanlar için bir Final Fantasy yazan bir açılış ekranı ile açılır. İlkinden beri her numaralı girişi oynadıktan sonra, bu son bölümde hem eskiye saygıyı hem de yeni bir kurbanı görebiliyorum. Bu ikisinin zarif bir birleşimi olduğunu söylemek isterim, ancak gerçekte daha… Read More »