Pubg Mobile Bilgisayarı Hızlandırma – FPS Arttırma ve Kasma Sorunu Çözümü

Pubg Mobile Bilgisayarı Hızlandırma – FPS Arttırma ve Kasma Sorunu Çözümü, Son yıllarda ve Android cihazlardaki donanım giderek daha güçlü hale geldi, ana oyun endüstrisinden geliştiriciler mobil oyunlarda elini denemeye başladı. Şimdiye kadar, zaman içinde istikrarlı bir şekilde büyüdü, ancak mobil oyun dünyası artık PlayerUnknown’s Battlegrounds gibi oyunların piyasaya sürülmesiyle bir fırtına tarafından ele geçiriliyor.

Pubg Mobile grafik yoğunluğu olan bir oyun olduğundan, keyif alacağınız oyun deneyimi doğrudan cihazınızın donanımına bağlıdır. Varsayılan olarak PUBG Mobile uygulaması, oyun özelliklerinizin grafiklerini donanım özelliklerine göre otomatik olarak tanımlar.

PUBG Mobile’da FPS nasıl artırılır

Grafiklerin HDR’ye ayarlanabilir olması ve Kare Hızı en fazla Yüksek olarak tanımlanması gerekmektedir. Bununla birlikte, vereceğimiz ayarlarla beraber 60FPS’nin keyfini çıkarabilirsiniz.

GFX Tool adlı bir uygulama sayesinde, PUBG Mobile’daki Grafik ve Kare Hızı ayarlarını değiştirme yeteneğinin kilidini açabilirsiniz!

bu yazılımı indirin

GFX Tool uygulamasını başlatın ve gerekli izinleri verin (kök gerekmez).

60FPS oynanışı için ayarları yapılandırın.
Version Sürümü 0.6 (GP) olarak seçin.
Resolution Çözünürlüğü varsayılan seçeneğinizden biraz daha düşük bir değere ayarlayın (1280 × 720 öneririz).
Graphics Grafikleri Çok Düzgün olarak ayarlayın.
PS FPS’yi 60 olarak ayarlayın.
Graphics Grafikleri Vulkan olarak ayarlayın (Android 7.0 ve üstü cihazlar için).
Kabul Et düğmesine basın ve ardından PUBG Mobile uygulamasını başlatmak için Çalıştır’a basın.
Yeni Grafik ve Kare Hızı seçeneklerinin etkin olup olmadığını kontrol edin.

PUBG Mobile uygulamasında, sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine basın.
Graphics Grafikler üzerine dokunun ve Grafikler bölümünün altında Düzgün seçilip seçilmediğini ve Kare Hızı altında Aşırı seçilip seçilmediğini kontrol edin.
Bu seçeneklerin her ikisi de çoğu Android cihazda varsayılan olarak mevcut değildir, bu nedenle GFX Aracı işini yaptı ve artık PUBG Mobile’da 60FPS oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, bu modun çalıştığını doğrulayabildik, çünkü FPS sayacının şaşırtıcı bir 61FPS okuduğunu görebilirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Diğer Yazılar

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.