Pubg Mobile Oyuncu Engelleme 2020 [Nasıl Yapılır]

Pubg Mobile Oyuncu Engelleme, PUBG Mobile, 2020’nin en iyi bilinen ve oynanan çevrimiçi oyunları arasında göze çarpıyor. Oyunda rastgele oyuncularla oynadığımız Bazen harika kadrolar alırız, bazen de alamayız. Hava damlası yağmalarında kendi takım arkadaşlarına zarar vermeye çalışan bazı oyuncular olabilir, Eğer bu problemle karşı karşıya kalırsanız bunun için sizlere güzel bir haberimiz var.

Böyle bir durumda, bu oyuncuyu rapor edebilir veya engelleyebilir, böylece her PUBG Mobile’da bir daha sizinle eşleşmez. Eğer onu rapor ediyorsanız, PUBG ekibi oyuncunun takım maçlarını oynamasını yasaklayabilir.

PUBG Mobile, bu tür bir suistimali cezalandırmak için bir operasyon sistemine sahiptir. Bir oyuncu kendi takım arkadaşlarına zarar veriyorsa, sistem tarafından bu hareketi algılanacaktır. Oyuncu 1. saldırıda 10-liyakat kaybıyla karşılaşır. 7 günlük bir süre içinde birden fazla suç varsa, 2. suç 15-liyakat zarar ile sonuçlanır ve müteakip her suç 30-liyakat kayıp ile sonuçlanır.

Eğer oyuncuyu rapor ediyorsanız, 1. suçtan 20-liyakat kaybı ile karşılaşacaktır. 7 günlük bir süre içinde birden fazla suç varsa, 2. suç 30-liyakat kaybına ve sonraki her suç 60-liyakat kaybına neden olur.

Bilmiyorsanız, PUBG Mobile liyakat puanları bir takım maçında oynamak için çok önemlidir. Bir oyuncunun liyakat puanı 60’ın altındaysa, bir takım maçı oynayamaz.

PUBG Mobile Oyuncu Engelleme

Engellenecek oyuncunun profile giriş yapınız
Bilgilerde yer alan oyuncuyu engelle yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.
Profili kapalı olan birini engellemek istiyorsanız ilk olarak arkadaş olun ardından engelleyin.

Diğer Yazılar

7 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir