Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama: Bu yamanın kurulmasındaki asıl sebep, içerdiği yabancı dil de oldukça güçlüdür. Bu nedenle Türk oyuncular hikayeye kapılmakta büyük zorluklar yaşamaktadırlar. Hal böyle olunca tabi biraz tadımız kaçmaktadır. Bunun farkında olduğumuz için sizlere yamayı indirtmeye karar verdik.

RDR2 Türkçe yama kurulumu nasıl yapılır?

Red Dead Redemption 2’deki ana ve yan görevlerin tamamını kapsayan bu yeni yama daha öncekilerden oldukça iyidir. Daha önce altyazı şeklinde oyunu yerelleştiren yamalarla da karşılaşmıştık. Burada %100 Türkçeleşmiş bir RDR2 deneyimi sizi beklemektedir.

Yamayla ilgili bazı sorunlar ve çözümleri nelerdir?

Eğer fontlarda Türkçe karakterlerin yerine farklı karakterler (soru işareti, kare vb.) görünüyorsa, oyunu Rockstar Launcher ile başlatmayı deneyin. Bunun sorununuzu çözmesi gerekmektedir.

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama indir

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama indirme linki hazırlanmaktadır.

İlgili Aramalar: Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama 2021, Red Dead Redemption 2 Türkçe yama Steam, Red Dead Redemption 2 100 Türkçe Yama, Red Dead Redemption 2 Full Türkçe Yama, Red Dead Redemption 2 Full Türkçe Yama, Red Dead Redemption 2 Türkçe yama I sorunu, Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama font sorunu

Diğer Yazılar

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.