Shadow of Tomb Raider Türkçe Yama %100

Shadow of Tomb Raider Türkçe Yama indir 2020, Kurulumu sıkıştırılmış dosyanın içerisinde anlatılmaktadır. Daha büyük bir dünya, daha yüksek bahisler ve Lara Croft’un karakterindeki beklenmedik bir dönüş Tomb Raider’ın Gölgesini modern üçlemenin en hırslısı yapıyor. Burada çok şey oluyor, ancak 25 tuhaf saatlik çalışma süresi boyunca toplarının çoğunu havada tutmayı başarıyor. Hem sarsıcı, dehşet öptü bir aksiyon-macera hem de takıntı ve aile hakkında içgözlemli bir hikaye olan Shadow of the Tomb Raider, Lara’nın tarihinin bu özel bölümünde güçlü bir final olarak çalışıyor.

Tomb Raider’ın Gölgesi, serinin yüksek konseptli Indiana Jones tarzı mumbo jumbo geleneğini sürdüren harika bir hikaye anlatıyor. Bu kez yaklaşmakta olan bir kıyamet ve Lara’yı Güney Amerika’nın karanlık bağırsaklarından iten önleyebilecek antik eşya arayışı etrafında yoğunlaştı. Dünyayı ve kurşun biberli binaları parçalayan Lara’ya zarar veren ve harika bir şekilde düzenlenmiş bir roller coaster gezintisi gibi hissettiren dişlerin derisi aksiyon dizileri. Bir ton eğlence sizleri bekliyor!

Shadow of Tomb Raider Ekran Görüntüleri

Shadow of Tomb Raider Türkçe Yama indir

yama indir

Diğer Yazılar

8 Comments

  1. Kuzze diyateve olsun kininizde boğulun ne mutlu müslüman diyene ayasofya camilerin camisidir kudurun yahudi köpekleri

  2. Müslümansan giyeceksin bacım yoksa ben Hristiyan ım yahudiyim putperestim de değil batıda gel doğu da çıpl…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.