Unutkanlık Boruları Dalgınlık Kanalları Pdf indir


Unutkanlık Boruları Dalgınlık Kanalları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Unutkanlık Boruları Dalgınlık Kanalları kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Nilay Özer tarafından kaleme alınan Unutkanlık Boruları Dalgınlık Kanalları isimli kitap 9789750842924 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Unutkanlık Boruları Dalgınlık Kanalları kitabını 01.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Unutkanlık Boruları Dalgınlık Kanalları pdf oku indir.

Unutkanlık Boruları Dalgınlık Kanalları pdf indir

Sürekli eşyalarını kaybedenler! Dikkat!
Hep eşyalarınız mı kayboluyor? Aradığınızı bir türlü bulamıyor musunuz? O zaman bu kitabı mutlaka okumanız gerek! 
Kim bilir, belki sizin de evinizin altından unutkanlık boruları ve dalgınlık kanalları geçiyordur. Ve orada hiç tahmin etmediğiniz bir hayat sürüyordur! 
Nilay Özer’in çok beğenerek okuyacağınız Unutkanlık Boruları Dalgınlık Kanalları kitabına Eren Caner Polat fotoğraflarıyle eşlik ediyor.
Yazarın önceden YKY’den çıkan kitapları: Meşe Palamudu Macanda, Yara Bandı Fabrikası, Uçan Kaçan Bir Pijama Öyküsü, Üç Ejder Masalı.

TADIMLIK:
“Yavaş ol bakalım, masal mı anlatıyorsun?” dedi Rüya. “Unutkanlık boruları dalgınlık kanalları da neymiş? Neredeymiş bu borular kanallar?” 
Fare önce gülümsedi, sonra derin bir nefes aldı. “Bunu anlatmak hiç kolay değil, aslında yanıtı ben de tam bilmiyorum. Unutkanlık boruları dalgınlık kanalları genelde belli bir yerde değildir. Kim nerede bir eşya unutmuşsa orada açılır. Nerede çok ama çok dağınık bir insan varsa onun etrafında oluşuverir” dedi. 

Unutkanlık Boruları Dalgınlık Kanalları kitap özeti

Unutkanlık Boruları Dalgınlık Kanalları pdf oku

Unutkanlık Boruları Dalgınlık Kanalları Pdf indir

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.