Yokyüzler 2 / Karanlıktan Kaçış Pdf indir


Yokyüzler 2 / Karanlıktan Kaçış pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 240 sayfadan oluşan Yokyüzler 2 / Karanlıktan Kaçış kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Habib Bektaş tarafından kaleme alınan Yokyüzler 2 / Karanlıktan Kaçış isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Yokyüzler 2 / Karanlıktan Kaçış kitabını 9786052031445 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yokyüzler 2 / Karanlıktan Kaçış pdf oku indir.

Yokyüzler 2 / Karanlıktan Kaçış pdf indir

“Uygarlığa, hadi yaşama diyelim, nokta değil de noktalı virgül koymuş atalarımız.”

Ödüllü yazar Habib Bektaş’ın, bilimkurgu ve fantastik öğelerden beslenen iki kitaplık “Yokyüzler” dizisinin çiçeği burnunda ikinci halkası olan Karanlıktan Kaçış, geleceğin uygarlıklarına doğru çıkardığı fantastik yolculukta, okurlarına, Dünya’nın yarını ile alakalı çok mühim sırlar fısıldıyor.

Kahramanlarımız Ali, dedesi, Burhan ve gizemli kadın Ahriman, ikiz gezegen Anne’de, Dünya’mızın binlerce yıl ilerisindeki bir uygarlıkla karşılaşır. Lakin, söz konusu ilerleme kaçınılmaz bedelleri de bununla birlikte getirecektir: duyguların körelmesi, bireysel değişiklikların sıfırlanması, canlıların birer makine gibi programlanması… Yokyüzler’in dostlarımızdan öğreneceği çok şey var. En mühimsi ise sevmeyi ve aşkı öğrenecekler. Lakin bu hiç kolay değil…

“Kent diye bir kavram kalmadı artık. Eskidenmiş o. Biliyorsun Anne, Dünya’nızın dört katı büyüklüğünde. Ve üzerinde yalnızca yüz bin kişi yaşıyor.”

Yokyüzler 2 / Karanlıktan Kaçış kitap özeti

Yokyüzler 2 / Karanlıktan Kaçış pdf oku

Yokyüzler 2 / Karanlıktan Kaçış Pdf indir

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.